ଗଞ୍ଜାମର କବିତା-ଘର ସାହିତ୍ୟ ଉସ୍ଚବ ୨୦୧୭

ଲେଖକ ପରିଚୟ

ସମ୍ପାଦକ - | ବ୍ଲଗ | ସଦ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ

ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ହେଉଛି ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତିର ନିଆରା ସ୍ଵର ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ଵର ଓଡିଆ ଲେଖକ ଓ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ଏକତ୍ରିତ କରିଥାଏ ।

ଗଞ୍ଜାମର କବିତା-ଘର ସାହିତ୍ୟ ଉସ୍ଚବ ୨୦୧୭ ଆସନ୍ତା ୨୨-୧୦-୨୦୧୭ ରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଏହା ଦୁଇଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ପ୍ରଥମ ଅଧିବେଶନ ସକାଳ ୧୦ ଟା ରୁ ଅପରାହ୍ନ ୧:୩୦ ଏବଂ ଦ୍ଵିତୀୟ ଅଧିବେଶନ ଅପରାହ୍ନ ୨ ଟା ରୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ୫:୩୦ ରେ ଶେଷ ହେବ । ଏହି ଅଧିବେଶନ ଗୁଡିକରେ ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟର ଆଭିମୁଖ୍ୟ, କବିତା ପଠନ ଏବଂ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚନ ଆଦି ବିଭିନ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ମାନ ପରିବେଷଣ କରାଯିବାର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଅଛି । ଦୁଇ ଗୋଟି ଅଧିବେଶନର ନିମ୍ନ ପ୍ରଦତ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟ ପ୍ରେମୀ ମାନଙ୍କୁ ବିପୁଳ ସଂଖ୍ୟାରେ ଯୋଗଦାନ ନିମନ୍ତେ ଏହାର ଆୟୋଜକ ଓ ସଂଯୋଜକ ଶ୍ରୀ ନରେଶ ସାଗର ବେହେରା ଜଣାଇଛନ୍ତି । ନିମ୍ନ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ ଅନୁଯାୟୀ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବାକୁ ଅନୁରୋଧ । (ଆୟୋଜକ ଓ ସଂଯୋଜକ ଶ୍ରୀ ନରେଶ ସାଗର ବେହେରା ଓ ଶ୍ରୀ ଭାଗିରଥୀ ବେହେରା)

 


HTML tutorial

ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ହେଉଛି ଓଡିଆ ସାହିତ୍ୟ ଓ ସଂସ୍କୃତିର ନିଆରା ସ୍ଵର ଯାହା ସମଗ୍ର ବିଶ୍ଵର ଓଡିଆ ଲେଖକ ଓ ପାଠକ ମାନଙ୍କୁ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ ସମ୍ପ୍ରଦାୟରେ ଏକତ୍ରିତ କରିଥାଏ ।

ଆପଣଙ୍କ କମେଣ୍ଟ ଉତ୍ତର ପାଇବାକୁ ସବ୍ସକ୍ରାଇବ କରନ୍ତୁ
ମତେ ଜଣାନ୍ତୁ
guest
0 କମେଣ୍ଟ
ଇନଲାଇନ ଫିଡବ୍ୟାକ
ସମସ୍ତ କମେଣ୍ଟ ଦେଖନ୍ତୁ