ଗୋପନୀୟତା ନୀତି

ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ସାହିତ୍ୟ ୱେବସାଇଟ୍ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଡୋମିନ https://banamalli.org ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ତଥ୍ୟ, ସୂଚନା ଓ ସମ୍ପାଦିତ ବିଷୟ ଗୁଡିକ କେବଳ ସର୍ବସାଧାରଣଙ୍କ ପଢିବା ଓ ଜାଣିବା ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଖୋଲାଅଛି ।

ଇଣ୍ଟରନେଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେବାରେ ଥିବା ଏହି ୱେବ ପୋର୍ଟାଲରେ ଉପଲବ୍ଧ କୌଣସି ବିଷୟବସ୍ତୁରେ ଦୃଷ୍ଟିକୁ ଆସୁଥିବା କିଛି ତ୍ରୁଟି ନିମନ୍ତେ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ଦାୟୀ ନୁହେଁ । ଏଥି ନିମନ୍ତେ କେବଳ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଲେଖକ ଲେଖିକାମାନେ ଦାୟୀ ଅଟନ୍ତି । ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ଦ୍ଵାରା ଯୋଗାଇ ଦିଆଯାଉଥିବା ସେବାରେ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷ କିମ୍ବା ପରୋକ୍ଷ ଭାବେ କୌଣସି ବୈଷୟିକ ତ୍ରୁଟି ଓ କ୍ଷତି ନିମନ୍ତେ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ଦାୟୀ ହୋଇନଥାଏ । ଏହି ୱେବପୋର୍ଟାଲର ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ବିନା କୌଣସି ପୂର୍ବ ସୂଚନାରେ ସେବାରେ ଥିବା ବିଷୟବସ୍ତୁରେ ଯୋଗ, ବିଲୋପ କିମ୍ବା ସଂଶୋଧନ କରିବାର ଅଧିକାର କେବଳ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ନିକଟରେ ସଂରକ୍ଷଣ ରହିଛି ।

କୌଣସି ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି ୱେବପୋର୍ଟାଲରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା ଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ କିଛି ବିଷୟକୁ ଯୋଡିବା ସମୟରେ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ନାମ, ବାସସ୍ଥାନ ଠିକଣା, ଫୋନ ନମ୍ବର ଓ ଇମେଲ ଠିକଣା ଆଦି ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ କୁହାଯାଇଥାଏ । ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ପ୍ରଦତ୍ତ ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ତଥ୍ୟକୁ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ଗୋପନ ରଖିଥାଏ ।

ଏହି ୱେବ ପୋର୍ଟାଲର ଯେକୌଣସି ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଏହି ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ ଥିବା ଯେକୌଣସି ବିଷୟ ସଲଗ୍ନ ଲିଙ୍କ (URL) ଗୁଡିକୁ ନିଜର ଫେସବୁକ, ଟୁଇଟର, ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ, ଟେଲିଗ୍ରାମ ଓ ହ୍ଵାଟସଆପ ଆଦି ଯେକୌଣସି ସୋସିଆଲ କମୁନିକେସନ କ୍ଷେତ୍ର କିମ୍ବା ଇମେଲ ଇତ୍ୟାଦି ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହ ସିଧାସଳଖ ଅଂଶୀଦାର କରିପାରିବେ । ମନେରଖନ୍ତୁ ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ୱେବସାଇଟରେ ଉପଲବ୍ଧ କୌଣସି ତଥ୍ୟ, ସୂଚନା, ଅଳଙ୍କରଣ ଓ ବିଷୟବସ୍ତୁର ନକଲ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ ।

ବଣମଲ୍ଲୀର ମହକ ୱେବସାଇଟ୍ ଏବଂ ଏହାର ବିଷୟବସ୍ତୁ ସହିତ ଜଡିତ କୋଣସି ସମସ୍ୟା ଥିଲେ, କିମ୍ବା କୋଣସି ମତାମତ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ ଆମ ଇମେଲ mail@banamalli.org ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାଇ ପାରିବେ ଓ ପ୍ରଶ୍ନ କରିପାରିବେ ।