Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

ବଣମଲ୍ଲୀ ସ୍ରଷ୍ଟା ମଣ୍ଡଳୀ

ଅଂଶୁମାନ ପଟ୍ଟନାୟକ (2)ଅକ୍ଷୟ ଓଝା (1)ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ବେହେରା (3)ଅଜୟ କୁମାର ମହାନ୍ତି (1)ଅଜୟ କୁମାର ସାହୁ (6)ଅଜୟ କୁମାର ସାହୁ - ଚାନ୍ଦପୁର (6)ଅଜୟ ପ୍ରକାଶ ସାହୁ (1)ଅଧ୍ୟାପକ ପବିତ୍ର ଦାସ (6)ଅନନ୍ୟା ମିଶ୍ର (1)ଅନସୂୟା ପଣ୍ଡା (1)ଅନାମ ଚରଣ ସାହୁ (39)ଅନୁରାଧା ପଣ୍ଡା (2)ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ସାହୁ (5)ଅନ୍ନପୂର୍ଣ୍ଣା ଦାସ (1)ଅବନ୍ତିକା ପଟ୍ଟନାୟକ (1)ଅବିନାଶ ପାଣି (1)ଅଭୟ କୁମାର ପ୍ରଧାନ (3)ଅମରଜିତ ସାହୁ (1)ଅମରେନ୍ଦ୍ର ଚୌଧୁରୀ ଓଝା (4)ଅମିତ ନାରାୟଣ ଶତପଥୀ (1)ଅମିତ ରଣା (3)ଅମିୟ ବେଜ (4)ଅମ୍ରିତେଶ ଖଟୁଆ (11)ଅମ୍ଳାନ ପ୍ରହରାଜ (30)ଅରବିନ୍ଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ (2)ଅରୁଣ କୁମାର ମହାନ୍ତି (1)ଅରୁନ୍ଧତୀ ଶ୍ଵେତପୁଷ୍ପା (1)ଅରୂପ କୁମାର ବିଶ୍ଵାଳ (1)ଅରୂପାନନ୍ଦ ନାୟକ (1)ଅଶୋକ କୁମାର ପ୍ରଧାନ (2)ଅଶୋକ କୁମାର ପ୍ରହରାଜ (5)ଅଶୋକ କୁମାର ସେଠୀ (1)ଅଶୋକ କୁମାର ସ୍ଵାଇଁ (1)ଅଶୋକ ଦିଗାଳ (3)ଅଶ୍ଵିନୀ କୁମାର ବାଗ (15)ଅଶ୍ଵିନୀ ଦାଶ (1)ଅୟସକାନ୍ତ (1)ଆଦିକବି ସାରଳା ଦାସ (5)ଆଦିତ୍ୟ ଦାସ (3)ଆନନ୍ଦ ସାଗରିଆ (1)ଆର୍ତ୍ତତ୍ରାଣ ଖୁର୍ଡିଆ (31)ଆର୍ଯ୍ୟ କୁମାରୀ ପ୍ରଜ୍ଞା ପାରମିତା (1)ଆଲୋକ କୁମାର ଜେନା (1)ଆଲୋକ କୁମାର ପଣ୍ଡିତ (4)ଆଲୋକ ରଞ୍ଜନ ଦାଶ (1)ଆଲୋକ ରଞ୍ଜନ ଷଡଙ୍ଗୀ (1)ଆଶିଷ କୁମାର ଦାଶ (3)ଆଶିଷ କୁମାର ବେହେରା (1)ଆଶ୍ରିତ ମହାପାତ୍ର (27)ଆୟୁଷ ଜେନା (1)ଇଂ ଜ୍ଞାନ ରଞ୍ଜନ କର (1)ଇଂ ଦୀପ୍ତି ରଞ୍ଜନ ପଣ୍ଡା (41)ଇଂ ବିଦ୍ୟାଧର ପଣ୍ଡା (22)ଇଂ ରାଜା ବାରୁଣୀ ବଶୁକଳ୍ପ ରାଉତରାୟ (1)ଉତ୍କଳମଣି ଗୋପବନ୍ଧୁ ଦାସ (1)ଉଦୟନାଥ ଗୌଡ (2)ଉପାଡୁ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖର (2)ଉମାକାନ୍ତ ଦାସ (2)ଉମାକାନ୍ତ ପାତ୍ର (1)ଉମେଶ କୁମାର ବେହେରା (1)ଉଷାରାଣୀ ଦାସ (14)ଉଷାରାଣୀ ପଣ୍ଡା (15)ଊର୍ମିଳା ମହାନ୍ତି (1)ଏ ପି ଶୁଭକାନ୍ତ (14)କବିତା ପଟ୍ଟନାୟକ (15)କବିସମ୍ରାଟ ଉପେନ୍ଦ୍ର ଭଞ୍ଜ (7)କବିସୂର୍ଯ୍ୟ ବଳଦେବ ରଥ (2)କମଳାକାନ୍ତ ଜେନା (1)କଳ୍ପନା କଳ୍ପଲତା ବିଶ୍ଵାଳ (1)କଳ୍ପନା ରାଉତ (3)କାଦମ୍ବିନୀ ଖୁଣ୍ଟିଆ (4)କାବ୍ୟରୂପା ମଞ୍ଜୁବାଳା (2)କାର୍ତ୍ତିକେଶ୍ଵର ସାହୁ (3)କାଳନ୍ଦୀ ଚରଣ ପାଣିଗ୍ରାହୀ (1)କାହ୍ନୁ ଚରଣ ସାହୁ (5)କିଶୋର କୁମାର ପଣ୍ଡା (6)କୁନ୍ତଳା ସାହୁ (5)କୁମୁଦ ଚନ୍ଦ୍ର ଦଳେଇ (1)କୁମୁଦିନୀ ବେହେରା (32)କେ ନିର୍ମଳ (19)କୈବଲ୍ୟ ନାୟକ (1)କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ (3)କୌଶିକ କୁମାର ହୋତା (34)ଗଗନ ବିହାରୀ ନାୟକ (9)ଗଙ୍ଗାଧର ମେହେର (1)ଗିରିଜା ଶଙ୍କର ରାୟ (1)ଗିରିଧାରୀ ଧଳ (2)ଗୀତାଞ୍ଜଳି ସେଠୀ (5)ଗୀତା ଦାସ (1)ଗୀତି କବିତା (2)ଗୋକୁଳାନନ୍ଦ ପ୍ରଧାନ (1)ଗୋଦାବରୀଶ ମହାପାତ୍ର (1)ଗୋପବନ୍ଧୁ ମହାନନ୍ଦା (2)ଗୋପାଳ ଚନ୍ଦ୍ର ସାଓ (45)ଗୋପୀନାଥ ସେଠୀ (4)ଗୌରାଙ୍ଗ ଚରଣ ବେଉରା (15)ଗୌରୀ ପଣ୍ଡା (1)ଘନଶ୍ୟାମ ମହାନ୍ତ (10)ଘନଶ୍ୟାମ ସାହୁ (95)ଚିତ୍ତରଞ୍ଜନ ସାହୁ (14)ଚିଦାନନ୍ଦ ଦେହୁରୀ (4)ଚିନ୍ମୟୀ ପଣ୍ଡା (2)ଚିନ୍ମୟୀ ମିଶ୍ର (1)ଛବିରାଣୀ ପତି (9)ଜଗଦୀଶ ମିଶ୍ର (1)ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ (75)ଜେନାମଣି ବିଜୟ କୁମାର ରାୟ (1)ଜ୍ଞାନ ରଞ୍ଜନ (3)ଜ୍ୟୋତିପୁଷ୍ପା ଦାସ (1)ଜ୍ୟୋତି ରଞ୍ଜନ ବାରିକ (6)ଜ୍ୟୋସ୍ନାରାଣୀ ପାତ୍ର (1)ଜୟନ୍ତ ମହାପାତ୍ର (4)ଜୟନ୍ତୀ ବେହେରା ମୁଦୁଲି (1)ଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ସେଠୀ (1)ଜୟଶ୍ରୀ ମେହେର (2)ଜୟସେନ ପ୍ରଧାନ (12)ଟୁକୁନା ସାହୁ (22)ଡକ୍ଟର ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ତ୍ରିପାଠୀ (1)ଡକ୍ଟର କୂଳାଙ୍ଗାର (1)ଡକ୍ଟର ଜଗନ୍ନାଥ ମହାନ୍ତି (1)ଡକ୍ଟର ନୀଳମାଧବ କର (9)ଡକ୍ଟର ମମତା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ସାହୁ (3)ଡକ୍ଟର ମହେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ଦାସ (1)ଡକ୍ଟର ମାଙ୍ଗଳିକା ମହାପାତ୍ର (6)ଡକ୍ଟର ମାୟାଧର ମାନସିଂହ (1)ଡକ୍ଟର ଲକ୍ଷ୍ମଣ ସାହୁ (74)ଡକ୍ଟର ଶରତ କୁମାର ଚଉଁରୀ (8)ଡକ୍ଟର ସଂଜୀବ କୁମାର ପାଣିଗ୍ରାହୀ (1)ଡକ୍ଟର ସତ୍ୟ ପଟ୍ଟନାୟକ (3)ଡକ୍ଟର ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ପ୍ରଧାନ (1)ଡମ୍ବରୁଧର ବାଗ (2)ତନୁଶ୍ରୀ ପ୍ରଧାନ (2)ତପନ ଦୀକ୍ଷିତ (ବେଳାଭୂମି) (64)ତପନ ପ୍ରଧାନ (9)ତପନ ମିଶ୍ର (1)ତପସ୍ଵିନୀ ଦାଶ (21)ତପସ୍ଵିନୀ ଦାଶ ଷଡଙ୍ଗୀ (10)ତାରାପ୍ରସାଦ ଜେନା (4)ତୃପ୍ତି ପଣ୍ଡା (8)ତ୍ରିଲୋଚନ ଦାସ (13)ଦମୟନ୍ତୀ ରଥ (1)ଦାଶରଥୀ ସାହୁ (11)ଦିବ୍ୟଜ୍ୟୋତି ମହାନ୍ତି (4)ଦିବ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଜେନା (2)ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ (6)ଦୀନକୃଷ୍ଣ ଦାସ (1)ଦୀନବନ୍ଧୁ ପୋଇ (2)ଦୀପକ ପାଣିଗ୍ରାହୀ (1)ଦୀପା ମହାନ୍ତି (1)ଦୀପିକା ଦାଶ (5)ଦୀପ୍ତିଲେଖା ମିଶ୍ର (20)ଦୁର୍ଗା ମାଧବ ମହାରଣା (1)ଦୂର୍ଗା ପ୍ରସାଦ ଦାଶ (1)ଦେବବ୍ରତ ଜେନା (38)ଦେବବ୍ରତ ବାରିକ (36)ଦେବସ୍ମିତା ବେହେରା (1)ଦେବୀ ପ୍ରଧାନ (5)ଦେବୀ ପ୍ରସାଦ ଖଡିରତ୍ନ (3)ଦେବେନ୍ଦ୍ର ମହାନ୍ତି (1)ଧନଶ୍ରୀ ମିଶ୍ର (9)ଧନେଶ୍ଵର ପତି (1)ଧର୍ମରାଜ ମହାମଲ୍ଲିକ (2)ଧୀରେନ ବାଗ (2)ଧୀରେନ୍ଦ୍ର ମଲ୍ଲିକ (1)ଧ୍ରୁବ ଚରଣ ବେହେରା (77)ନବକିଶୋର ଦୀପ (1)ନରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ବେହେରା (95)ନରେଶ କୁମାର ବେହେରା (28)ନରୋତ୍ତମ ବେହେରା (1)ନାରାୟଣ ଚନ୍ଦ୍ର ସେନାପତି (374)ନିକୁଞ୍ଜ ବିହାରୀ (1)ନିତ୍ୟାନନ୍ଦ ପାଣିଗ୍ରାହୀ (1)ନିବେଦିତା ପତି (2)ନିବେଦିତା ମହାପାତ୍ର (27)ନିବେଦିତା ସାହୁ (1)ନିରଞ୍ଜନ ନାୟକ (1)ନିରଞ୍ଜନ ପଣ୍ଡା (15)ନିରାକାର (1)ନିର୍ମଳ କୁମାର ଦଳାଇ (1)ନିଶିକାନ୍ତ କହଲସିଂହ (7)ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ (1)ନୀଳିମା ନିବେଦିତା (1)ନୂତନ କୁମାର ବେହେରା (4)ନୃସିଂହ ଚରଣ ବେହେରା (4)ନୃସିଂହାନନ୍ଦ ମହାପାତ୍ର (2)ପଞ୍ଚାନନ ବେହେରା (2)ପଣ୍ଡିତ ଗୋଦାବରୀଶ ମିଶ୍ର (1)ପଦ୍ମ ଚରଣ ମିଶ୍ର (1)ପଦ୍ମାଳୟା ମିଶ୍ର (3)ପବିତ୍ର କୁମାର ନାୟକ (68)ପବିତ୍ର ବେହେରା (1)ପବିତ୍ର ମୋହନ ଦାଶ (2)ପରମାନନ୍ଦ ନାୟକ (1)ପର୍ଶୁରାମ ସାହୁ (2)ପଲ୍ଲବୀ ଦାସ (11)ପାଣ୍ଡବ ପ୍ରଧାନ (2)ପାରମିତା ମିଶ୍ର (17)ପି ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀ (1)ପୀତବାସ ଦଳବେହେରା (1)ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ଭୂୟାଁ (19)ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ମହାରଣା (3)ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ରଣା (5)ପ୍ରକାଶ କୁମାର ଚାନ୍ଦ (44)ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଣିଗ୍ରାହୀ (22)ପ୍ରକାଶ ବେହେରା (7)ପ୍ରକାଶ ସାହୁ (16)ପ୍ରଜ୍ଞା ପାରମିତା ପଣ୍ଡା (1)ପ୍ରଣତି ମହାପାତ୍ର (116)ପ୍ରତାପ ନାୟକ (17)ପ୍ରତିମା ଓଝା (3)ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ପ୍ରଧାନ (30)ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ସାହୁ (2)ପ୍ରଦୀପ ବନ୍ଧ (4)ପ୍ରଦୀପ ମହାକୁଡ (3)ପ୍ରଦ୍ୟୁତ କୁମାର ମହାକୁଡ (1)ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ରଞ୍ଜନ ସାହୁ (1)ପ୍ରଦ୍ୟୁମ୍ନ ରଞ୍ଜନ ସାହୁ (1)ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚନ୍ଦ୍ର ପଟ୍ଟନାୟକ (1)ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚନ୍ଦ୍ର ପାଢୀ (2)ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର (336)ପ୍ରବୀଣ କୁମାର କବି (1)ପ୍ରଭାତ କୁମାର ନାୟକ (1)ପ୍ରଭାତୀ ଦେବନାଥ (2)ପ୍ରଭାତୀ ମଞ୍ଜରୀ ବେହେରା (1)ପ୍ରଭୂଦତ୍ତ ପ୍ରଧାନ (1)ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ପଣ୍ଡା (30)ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମହାନ୍ତି (8)ପ୍ରମୋଦ ନାୟକ (1)ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ନାଥ (45)ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ମଲ୍ଲିକ (2)ପ୍ରଶାନ୍ତ କୁମାର ସାହୁ (2)ପ୍ରଶାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର (10)ପ୍ରଶାନ୍ତ ରଞ୍ଜନ ରଥ (1)ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ଭୁଏ (1)ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ମଙ୍ଗରାଜ (3)ପ୍ରସନ୍ନ କୁମାର ମାଦଳା (43)ପ୍ରସନ୍ନଜିତ ସାହୁ (11)ପ୍ରିୟମ୍ବଦା ଜେନା (2)ପ୍ରୀତିପ୍ରିୟା ମହାନ୍ତି (25)ପ୍ରେମ କୁମାର (1)ପ୍ରେମଶିଳା ରାଉତ (7)ପ୍ରେମାନନ୍ଦ ବେହେରା (8)ଫକୀର ମୋହନ ସେନାପତି (3)ଫାଲ୍ଗୁନୀ ରଣା (1)ଫିରୋଜ କୁମାର ପଟେଲ (13)ବଂଶୀଧର ମାଝୀ (4)ବନମାଳା ପଟ୍ଟନାୟକ (2)ବନ୍ଦନା ମହାପାତ୍ର (3)ବଲବନ୍ତ ସାହୁ (43)ବଳରାମ ତରାଇ (22)ବସନ୍ତ କୁମାର ପଣ୍ଡା (12)ବସନ୍ତ ମଞ୍ଜରୀ ଦାସ (1)ବାଉରୀବନ୍ଧୁ ଲେଙ୍କା (1)ବାବୁଲାଲ ପଲେଇ (1)ବାମନ ଚନ୍ଦ୍ର ଦୀକ୍ଷିତ (20)ବାରଦା ପ୍ରସାଦ ରଥ (11)ବାଳକୃଷ୍ଣ ଜେନା (1)ବାସନ୍ତୀ ପରିଡା (1)ବାସନ୍ତୀଲତା ଜେନା (54)ବି.ନିରୁପମା (122)ବିକାଶ କୁମାର ସାହୁ (2)ବିକାଶ ବାଗ (1)ବିଜୟ କୁମାର ଚାଟୋଇ (1)ବିଜୟ କେତନ ସାହୁ (5)ବିଜୟ ନାରାୟଣ ଷଡଙ୍ଗୀ (1)ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ଭୋଇ (1)ବିଜୟିନୀ ପଣ୍ଡା (2)ବିଦ୍ୟାଧର ଖଟୁଆ (2)ବିଧୁ ଭୂଷଣ ତ୍ରିପାଠୀ (1)ବିନୟ ମହାପାତ୍ର (13)ବିନୟ ମିଶ୍ର (1)ବିପିନ ମହାନ୍ତି (1)ବିରଞ୍ଚି ନାରାୟଣ ପ୍ରସାଦ ନାୟକ (3)ବିରେନ କୁମାର ବେହେରା (17)ବିଶାଖା ଦେବୀ (1)ବିଶ୍ଵବିଜୟୀ ଦାଶ (4)ବିଶ୍ଵଭାରତୀ ଗୋସ୍ଵାମୀ ଦାଶ (2)ବିଶ୍ଵ ରଞ୍ଜନ ନାୟକ (1)ବିଶ୍ଵ ରଞ୍ଜନ ମହାପାତ୍ର (3)ବିଶ୍ଵେଶ୍ଵର ମାଝୀ (9)ବିଷ୍ଣୁ ପ୍ରସାଦ ମିଶ୍ର (47)ବୀରକିଶୋର ନାୟକ (4)ବୁଲୁ ବେହେରା (3)ବୃନ୍ଦାବନ ଜେନା (2)ବେଣୁଧର ସୁରୁଜାଲ (12)ବୈଜୟନ୍ତୀମାଳା ରାଉତ (2)ବୈଜୟନ୍ତୀ ସାହୁ (1)ବୈଦ୍ୟନାଥ ପଣ୍ଡା (2)ଭକ୍ତ ଚରଣ ଦାସ (1)ଭଗବାନ ବେହେରା (1)ଭଜରାମ ସେଠୀ (65)ଭାଗିରଥୀ ବେହେରା (2)ଭାନୁହଂସ ପଣ୍ଡା (1)ଭାରତୀ ସାହୁ (11)ମଞ୍ଜୁଲତା ଦେଇ (2)ମଣିପୁର ବବି (3)ମଧୁସୁଦନ ଦାସ (1)ମଧୁସ୍ମିତା ଓଝା (2)ମଧୁସ୍ମିତା ନାୟକ (3)ମମତା ନାୟକ (1)ମମତା ଶତପଥୀ (1)ମହାଗାଲୁଆ ସନୁ - ସନ୍ତୋଷ ମହାନ୍ତି (20)ମହେଶ୍ଵର ଦାଶ (8)ମାଧୁରୀ ନନ୍ଦ (1)ମାଧୁରୀ ସାହୁ (1)ମାନମୟୀ ରଥ (3)ମାନସ ରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ (53)ମାଳତୀମଣି ଧଳ (3)ମିଥୁନ ସାହୁ (42)ମିନତୀ ଦାଶ (2)ମୀନାକ୍ଷି ପାଢୀ (10)ମୃତ୍ୟୁଞ୍ଜୟ ସାହୁ (9)ମୋନାଲିସା ପ୍ରିୟଦର୍ଶିନୀ ନନ୍ଦ (10)ମୌସୁମୀ ସାଓ (1)ମୟେତ୍ରୈ କମିଳା (1)ଯମେଶ୍ଵର କହଲସିଂହ (3)ଯୁଧିଷ୍ଠିର ଖମାରୀ (1)ରଙ୍ଗନାଥ ରଥ (50)ରଜତ କୁମାର ନାୟକ (4)ରଞ୍ଜନ କୁମାର ନାୟକ (6)ରଞ୍ଜନ କୁମାର ବ୍ରହ୍ମା (4)ରଞ୍ଜିତା ଦାସ (22)ରଞ୍ଜିତା ମିଶ୍ର (2)ରତ୍ନାକର ଶୀୟ (1)ରବିନ ଖଣ୍ଡାୟତରାୟ (9)ରବି ପ୍ରଧାନ (6)ରବୀନ୍ଦ୍ର କୁମାର ନିଶ୍ଵାଳ (12)ରମାକାନ୍ତ ବେହେରା (9)ରମାକାନ୍ତ ମିଶ୍ର (142)ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେହେରା (1)ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ମିଶ୍ର (73)ରଶ୍ମିତା ଜେନା (2)ରଶ୍ମିତା ବେହେରା (4)ରଶ୍ମିମୟୀ ପଟ୍ଟନାୟକ (1)ରଶ୍ମି ରଞ୍ଜନ ନାୟକ (11)ରଶ୍ମି ରଞ୍ଜିତା ମିଶ୍ର (2)ରଶ୍ମି ରଞ୍ଜିତା ମିଶ୍ର - ରୋଜି (17)ରାକେଶ କୁମାର (4)ରାକେଶ ସାହୁ (20)ରାଜକିଶୋର ନାୟକ (1)ରାଜଶ୍ରୀ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ (1)ରାଜେନ୍ଦ୍ର ଗିରି (16)ରାଜେନ୍ଦ୍ର ନାରାୟଣ ସେନାପତି (2)ରାଜେଶ କୁମାର ବାରିକ (24)ରାଜେଶ କୁମାର ମୁଣ୍ଡ (11)ରାଜେଶ ପୂଜାରୀ (43)ରାଧା ମୋହନ ପାଣିଗ୍ରାହୀ (1)ରାମ କଲତା (1)ରାମଚନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ (3)ରାହାସ କୁମାର ବେହେରା (14)ରୀକ୍ଷିରାମ ମେହେର (1)ରୀତା ଅପରାଜିତା ମହାନ୍ତି (20)ରୁଦ୍ର ନାରାୟଣ ଦାଶ (8)ରୁଦ୍ରରୂପା ଵ୍ରହ୍ମା (8)ରୂପେଶ ସାହୁ (1)ରୋଜା ପଣ୍ଡା (3)ଲକ୍ଷ୍ମୀକାନ୍ତ ମାଝୀ (2)ଲକ୍ଷ୍ମୀନାରାୟଣ ପଟ୍ଟନାୟକ (42)ଲଳିତା ଜେନା (12)ଲିପ୍ସା ଆଚାର୍ଯ୍ୟ (1)ଲୀନା ମହାନ୍ତି (1)ଲୋକନାଥ ସାମଲ (2)ଶଙ୍ଖସିନ୍ଧୁ ପୁରୋହିତ (2)ଶମ୍ଭୁନାଥ ଦାଶ (1)ଶରତ କୁମାର ଦାସ (16)ଶରତ ଚନ୍ଦ୍ର ଜାଲି (20)ଶଶାଙ୍କ ଶେଖର ପଣ୍ଡା (2)ଶାନ୍ତନୁ କୁମାର କର୍ଣ୍ଣ (6)ଶାନ୍ତନୁ ବିଶୋୟୀ (1)ଶାନ୍ତି ମିଶ୍ର (1)ଶିବ ଚରଣ ମହାପାତ୍ର (128)ଶିବ ପ୍ରସାଦ ବାହିନୀପତି (2)ଶିବ ପ୍ରସାଦ ସାହୁ (17)ଶିବ ପ୍ରସାଦ ସାହୋଇ (1)ଶିବାଜୀ ବାହିନୀପତି (1)ଶିଶିର କୁମାର (1)ଶିଶିର କୁମାର ପଣ୍ଡା (3)ଶିଶିର କୁମାର ସାମଲ (3)ଶିଶୁ କବିତା (1)ଶୁକଦେବ ସାହୁ (2)ଶୁଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି ମିଶ୍ର (2)ଶୁଭକାନ୍ତ ସାହୁ (33)ଶୁଭ ରଞ୍ଜନ ପୃଷ୍ଟି (1)ଶୁଭଲକ୍ଷ୍ମୀ ବିରଞ୍ଚି ଦାସ (1)ଶୁଭଶ୍ରୀ ମହାରଣା (1)ଶୁଭାଶିଷ ସେଠୀ (6)ଶୁଭାଶିଷ ସେଠୀ (2)ଶୁଭେନ୍ଦୁ ସାହୁ (2)ଶୈଳେନ୍ଦ୍ର କୁମାର ଜେନା (1)ଶୋଭନ ମହାନ୍ତି (1)ଶ୍ରାବଣୀ ନାଥ (1)ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ବେହେରା (1)ଶ୍ରୀଧର ପଟ୍ଟନାୟକ (3)ଶ୍ରୀଧର ସାହୁ (2)ଶ୍ରୀନିବାସ ବିଶ୍ଵାଳ (3)ଶ୍ରୀମାନ ସତ୍ୟ ଓ ଗବା (1)ଶ୍ୟାମ ସୁନ୍ଦର କୁମ୍ଭାର (12)ଶ୍ୟାମା କିଙ୍କର ମହାନ୍ତି (10)ଷଷ୍ଠୀ ପ୍ରସାଦ ମହାରଣା (1)ଷ୍ଟାଲିନ ଦାସ (1)ସଂଗୀତା ନାଏକ (2)ସଂଶୟ କୁମାର ସାହାଣ (1)ସଙ୍ଘମିତ୍ରା ଜେନା (5)ସଙ୍ଘମିତ୍ରା ଦାସ (1)ସଞ୍ଜୀବ କୁମାର ଦାସ (1)ସଞ୍ଜୁକ୍ତା ମହାପାତ୍ର (2)ସଞ୍ଜୁକ୍ତା ରାଉତ (60)ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ପଣ୍ଡା (8)ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ମହାନ୍ତି (3)ସଞ୍ଜୟ ସାହୁ (1)ସତ୍ୟଜିତ ମହାନ୍ତି (2)ସତ୍ୟଜିତ ରାଉତ (2)ସତ୍ୟ ଦାସ (1)ସତ୍ୟ ନାରାୟଣ ସାହୁ (1)ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ସେଠୀ (23)ସତ୍ୟବତୀ ସ୍ଵାଇଁ (1)ସତ୍ୟବାଦୀ ସାହୁ (2)ସତ୍ୟବାଦୀ ସ୍ଵାଇଁ (1)ସତ୍ୟବ୍ରତ ସାହୁ (3)ସତ୍ୟରଞ୍ଜନ ଦାସ (10)ସତ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଦାସ (11)ସତ୍ୟ ସୁନ୍ଦର ପରିଡା (1)ସଦାନନ୍ଦ ସାହୁ (113)ସଦାଶିବ ନାୟକ (4)ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ମହାନ୍ତି (35)ସନ୍ତୋଷ କୁମାର ସାହୁ (2)ସନ୍ତୋଷ ପଟ୍ଟନାୟକ (136)ସନ୍ତୋଷ ସାମଲ (1)ସନ୍ଧ୍ୟାରାଣୀ ଦାଶ (4)ସମିର କୁମାର ବେଉରା (17)ସମିର କୁମାର ମହାମଲ୍ଲିକ (5)ସରସ୍ଵତୀ ନାୟକ (3)ସରସ୍ଵତୀ ପଣ୍ଡା (14)ସରିତା ମହାନ୍ତି (11)ସରୋଜ କୁମାର ଜେନା (12)ସରୋଜ କୁମାର ଶତପଥୀ (7)ସରୋଜ କୁମାର ସାହୁ (1)ସରୋଜିନୀ ଦାଶ ମହାପାତ୍ର (2)ସଲିଳ କୁମାର ସ୍ଵାଇଁ (45)ସସ୍ମିତା କୁମାରୀ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ (4)ସସ୍ମିତା କୁମାରୀ ମହାପାତ୍ର (2)ସସ୍ମିତା ନାୟକ (1)ସସ୍ମିତା ପଣ୍ଡା (2)ସସ୍ମିତା ବେହେରା (8)ସସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି (1)ସସ୍ମିତା ମିଶ୍ର (25)ସସ୍ମିତା ରାଉତ (1)ସସ୍ମିତା ସାହୁ (53)ସହଦେବ ବେହେରା (1)ସାଇ ପ୍ରସାଦ ମହାପାତ୍ର (2)ସାଇ ସୁଦୀପ ଦାସ (1)ସାଗର କୁମାର ପରିଡା (2)ସାଗର ପ୍ରଧାନ (20)ସାତ୍ୱିକି ବହିଦାର (1)ସାହାଣି ସଞ୍ଜୟ କୁମାର ଧଉଳି (1)ସିଦ୍ଧେଶ୍ଵର ତ୍ରିପାଠୀ (115)ସିପ୍ରା ନାମତା ନମ୍ରତା (35)ସିମାଞ୍ଚଳ ରଣା (36)ସିମ୍ରନ ରାଉତ (1)ସୀମାଞ୍ଚଳ ଖଟୁଆ (4)ସୁଜାତା ବେହେରା (1)ସୁଦର୍ଶନ ସାହୁ (8)ସୁଦାମ ଦଳବରା (4)ସୁଦ୍ରୁମା ପଣ୍ଡା (2)ସୁଧାକର ସେଠୀ (136)ସୁନୀଲ କୁମାର ବେହେରା (21)ସୁପ୍ରିୟା ମିଶ୍ର (1)ସୁବଳ ମହାପାତ୍ର (3)ସୁବଳ ରାଉତରାୟ (10)ସୁବ୍ରତ କୁମାର ପୃଷ୍ଟି (1)ସୁମନ୍ତ କୁମାର ପାଢୀ (2)ସୁମିତ କୁମାର ମହାନ୍ତି (1)ସୁମିତା ପଟ୍ଟନାୟକ (1)ସୁରେନ୍ଦ୍ରନାଥ ମହାନ୍ତି (1)ସୁରେଶ କୁମାର ଗୌଡ (1)ସୁଶାନ୍ତ କୁମାର ଜେନା (1)ସୁଶୀଲ କୁମାର ପାଣି (1)ସୁଶ୍ରୀ ଦୀପିକା ମିଶ୍ର (1)ସୁଶ୍ରୀ ମଧୁସ୍ମିତା ସାହୁ (1)ସୁଶ୍ରୀ ମିନତୀମୟୀ ମେଣ୍ଡିଲି (1)ସୂର୍ଯ୍ୟମଣି ମାଝୀ (3)ସୋମନାଥ ମହାପାତ୍ର (1)ସୌଭାଗ୍ୟ ରଞ୍ଜନ (2)ସୌମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ଦାଶ (6)ସୌମ୍ୟ ରଞ୍ଜନ ପାଲ (2)ସୌମ୍ୟ ସାରସ୍ଵତ ଦାଶ (1)ସ୍ନିଗ୍ଧା ମହାନ୍ତି (1)ସ୍ନେହଲତା ରାୟ (1)ସ୍ନେହାଶିଷ ମହାନ୍ତି (2)ସ୍ପନ୍ଦନ କୁମାର ପରିଡା (1)ସ୍ମିତା ତ୍ରିପାଠୀ (4)ସ୍ମୃତିପ୍ରଜ୍ଞା ସ୍ଵାଇଁ (2)ସ୍ମୃତି ରଞ୍ଜନ ପାତ୍ର (7)ହରିବନ୍ଧୁ ମଙ୍ଗରାଜ (1)ହରିଶ୍ଚନ୍ଦ୍ର ହୋତା (8)ହରିହର ତ୍ରିପାଠୀ (4)ହାସ୍ୟମୟୀ ରାଜ (43)ହୃଷୀକେଶ ଜାଲି (5)ହୃଷୀକେଶ ପାଢୀ (9)ହୃଷୀକେଶ ମିଶ୍ର (18)ହେମନ୍ତ କୁମାର ନାୟକ (1)ହେମନ୍ତ କୁମାର ବରାଇ (29)